گروه فناوری های مالی هلو در کنفرانس خبری خود در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ بر لزوم استفاده از فناوری های جدید فناوری اطلاعات در توسعه کسب و کار تاکید کرد. محصولات حسابداری شرکت هلو گروه اپکس نیز در راستای توسعه همین موضوع موجود می باشد.

حمیدرضا صدیکیان راد، مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات هلو با اشاره به اینکه محصولات هلو به صورت ویژه برای معاملات خاص با نام محصولات حسابداری APEX تولید می شوند، گفت: برای هر شغل و تجارتی محصولات تخصصی ارائه می شود.

به گزارش صدیقیان، محصولات هلو پس از نیازسنجی نوع کسب و کار و تلاش برای رفع نیازهای حسابداری آنها برای شرکت های مختلف تجاری، تولیدی و پیمانکاری طراحی و اجرا می شود.

به گفته صدیقیان راد، برنامه ریزی هلو تنها ارائه خدمات به مشاغل کوچک نیست، بلکه محصولی مناسب برای بنگاه های بزرگ تولید می کند.

محصولات هلو تحت پرچم Apex برای مشاغل الکترونیک و دیجیتال، غذا و رستوران، مد و پوشاک، خدمات خودرو، خدمات ساختمانی و املاک است.

صدیکیان با یادآوری اینکه هلو نرم افزارهای حسابداری مختلف برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به بازار معرفی کرد، گفت: از نظر ریالی محصولات نرم افزاری هلو برای شرکت ها از 200 هزار تومان تا 20 میلیارد تومان بر اساس استانداردها و نیاز مشتریان تولید می شود. “

به گفته وی، هسته فناوری های محصول جدید هلو در این شرکت نهفته است، گفت: نیازهای متفاوت استارتاپ ها و جامعه حسابداران استارتاپی نیز مورد توجه هلو قرار گرفته است. پوشش نیاز استارت‌آپ‌ها حتی راهکاری در خصوص قانون جدید برای مودیان ارائه کرد و تسهیلات در این زمینه را به صورت رایگان ارائه کرد.

ایجاد راه حل های فناوری اطلاعات برای توسعه کسب و کار

ابوالفضل میادیان قائم مقام مدیرعامل هلو نیز به توزیع هزینه های کسب و کار در کشورهای جهان اشاره کرد و گفت: برخی کسب و کارها با افزایش چالش های اقتصادی مانند مواجهه با رکود یا تورم وارد مسیر هزینه شده و از فناوری های نوآورانه تری مانند فناوری اطلاعات استفاده می کنند. . بودن.”

به گفته وی، این تصمیم به این دلیل است که راهکارهای IT محور عموما باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه ها می شود. اما در کشورهای کمتر توسعه یافته، حرکتی به سمت مدیریت هزینه و کاهش، در درجه اول کاهش هزینه های فناوری و فناوری اطلاعات وجود دارد.

میعادیان در ادامه توضیحات خود با اشاره به کرونا و تاثیرات آن در تغییر فرهنگ کار گفت: قبل از کرونا این ساختار را در ایران تبلیغ می‌کردیم اما مواجهه با کرونا باعث تغییر ساختار و توجه و تمرکز روند کار شد. در حوزه IT بود.

به عقیده معاون اجرایی هلو با تاکید بر اینکه استفاده از راهکارهای فناوری اطلاعات منجر به جهش کسب و کار می شود، گفت: این جهش با تغییر رویکرد در اتحادیه ها محسوس است.

میادیان با تاکید بر اینکه حرکت و عملکرد کسب و کار در دنیا بر اساس جریان فناوری هوشمند و فناوری اطلاعات است، گفت: در این راستا تلاش کرده ایم تا محصولاتی با محوریت فناوری اطلاعات برای رفع این نیازها تولید و عرضه کنیم.