گوشی هوشمند آینده Oppo با شماره مدل CPH2577 در وب سایت صدور گواهی BIS هند مشاهده شده است. پیش از این، این گوشی هوشمند چندین گواهینامه دیگر را دریافت کرده بود که نشان می دهد راه اندازی دستگاه قریب الوقوع است.

اکنون ما به‌روزرسانی‌هایی را در مورد راه‌اندازی آینده گوشی هوشمند A78 4G دریافت کرده‌ایم و سازنده لوازم الکترونیکی مصرفی چینی ممکن است به زودی گوشی‌های هوشمند بیشتری را عرضه کند. گوشی هوشمند با شماره مدل CPH2577 پس از دریافت گواهینامه های TKDN و EEC اکنون توسط مرجع BIS هند تأیید شده است.

اطلاعات زیادی از فهرست آن در وب سایت صدور گواهی BIS India فاش نشده است، اما فهرست BIS آن تأیید می کند که دستگاه وارد بازار هند نیز خواهد شد. مشخصات این گوشی هوشمند همچنان در دست بررسی است و برای اطلاع از مشخصات آن باید منتظر بروزرسانی های رسمی بیشتری باشیم. با این حال، گواهی TKDN آن تایید کرده است که گوشی هوشمند آینده یک دستگاه 4G با پشتیبانی از اتصال شبکه 2G، 3G و 4G است.

با توجه به گوشی هوشمند دیگری که در بالا ذکر شد، Oppo A78 4G همانطور که از نام آن پیداست، قرار است یک دستگاه 4G با پشتیبانی از اتصال شبکه 2G، 3G و 4G باشد. همچنین از اتصال Wi-Fi دو بانده به همراه پشتیبانی از اتصال بلوتوث نسخه 5.0 پشتیبانی می کند.

در مورد سایر به روز رسانی های OPPO، این برند قبلاً دستگاه های سری Reno 10 خود را در بازار داخلی چین عرضه کرده است و دستگاه ها به زودی در سطح جهانی عرضه می شوند. در اخبار دیگر، اوپو گوشی هوشمند A78 5G را در اوایل سال جاری عرضه کرد. اکنون این برند در حال کار بر روی یک نوع 4G از همان دستگاه است. این گوشی هوشمند در گذشته چندین گواهینامه دریافت کرده است که اخیراً گواهینامه IMDA را نیز شامل می شود. اکنون، A78 4G در وب‌سایت‌های گواهی FCC و بلوتوث SIG مشاهده شده است که به عرضه‌ی آتی آن اشاره دارد.

A78 4G در وب‌سایت‌های FCC و Bluetooth SIG با شماره مدل CPH2565 فهرست شده است. گواهی FCC نشان می دهد که دستگاه با سیستم عامل ColorOS 13.1 خود برند ارائه می شود که ممکن است مبتنی بر اندروید 13 باشد. از نظر ابعاد، ارتفاع آن 158.76 میلی متر و عرض آن 71.04 میلی متر خواهد بود. گزینه اتصال در محصول آینده شامل 4G، 3G، Wi-Fi دو باند و بلوتوث خواهد بود. گواهی FCC همچنین اشاره می کند که A78 4G از همان باتری 5000 میلی آمپر ساعتی نسخه 5G دستگاه استفاده می کند.

منبع

به این پست امتیاز دهید