احتمالاً متوجه عبارات کوتاه بالای پیام دایرکت اینستاگرام شده اید. در 13 دسامبر، این پلتفرم از معرفی ویژگی جدیدی به نام “یادداشت ها” در اینستاگرام خبر داد و آن را به عنوان “روشی جدید برای اشتراک گذاری افکار” توصیف کرد.

ویژگی جدید اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که ایده ها، افکار، اخبار و برنامه های خود را مستقیماً با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که Note Instagram چیست و چگونه می توانید از آن برای بهبود تعامل خود با فالوورهای خود استفاده کنید.

یادداشت های اینستاگرام چیست؟

ویژگی یادداشت‌های اینستاگرام عبارت‌ها یا یادداشت‌های کوتاهی هستند که در بالای پیام مستقیم برای فالوورها یا دوستان نزدیک ظاهر می‌شوند. هر عبارت باید حداکثر 60 کاراکتر داشته باشد و مانند استوری های اینستاگرام پس از 24 ساعت ناپدید می شود.

ویژگی Instagram Note مشابه سرویس های پیام رسانی قدیمی مانند AIM و MSN Messenger است. اگر با این ویژگی آشنا نیستید، کافی است به صندوق ورودی خود مراجعه کنید تا یادداشت های افراد را ببینید.

این ابزار در جولای 2022 برای آزمایش در اختیار برخی از کاربران اینستاگرام و در دسامبر 2022 برای همه کاربران در سراسر جهان قرار گرفت. بنابراین اگر در اینستاگرام خود به این قابلیت دسترسی ندارید، بهتر است اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

چگونه در اینستاگرام یادداشت برداری کنیم؟

برای ایجاد یادداشت در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و به دایرکت مسنجر بروید.
  • در بالای صفحه، روی علامت “+” در کنار عکس نمایه خود ضربه بزنید.