امروزه افراد کمی هستند که نام چت GPT را نشنیده باشند. ChatGPT یک مدل هوش مصنوعی قدرتمند است که می تواند پاسخ های جالب و واقعی ایجاد کند. با این حال، ممکن است هنگام تلاش برای استفاده از این سرویس از شما خواسته شود که وارد سیستم شوید. اما وقتی دکمه ورود را فشار دهید، به هیچ صفحه ورود هدایت نمی شوید و شما را در بن بست قرار می دهد. برای حل این مشکل، اولین قدم این است که مطمئن شوید اتصال اینترنت خوبی دارید، سپس می توانید مرورگر خود را به روز کنید. همچنین، حافظه پنهان و کوکی ها را پاک کنید، صفحه وب را بازخوانی کنید و جزئیات ورود مانند آدرس ایمیل و رمز عبور را دوباره وارد کنید. توضیح هر کدام در زیر ممکن است مفید باشد.

مشکل لاگین ChatGPT رفع شد

GBT Chat یکی از بزرگترین مدل های زبانی است که توسط OpenAI توسعه یافته است. GBT Chat به عنوان یکی از پیشگامان فناوری هوش مصنوعی در زمینه پردازش زبان طبیعی شناخته می شود و برای چت آنلاین با کاربران و پشتیبانی از کاربران در بسیاری از وب سایت ها و نرم افزارها استفاده می شود.

اخیراً مشکلی در Word to Chat GBT برای برخی از کاربران گزارش شده است که عملکرد چت این مدل را محدود کرده است. به عبارت دیگر، برخی از کاربران قادر به پاسخگویی به چت GBT نیستند.

VPN را غیرفعال کنید

اگر از VPN استفاده می کنید، ممکن است ورود به ChatGPT کار نکند. این ممکن است به دلیل شبکه مجازی ایجاد شده توسط VPN باشد. با خاموش کردن VPN یا سایر سرویس های پروکسی به راحتی می توان آن را حل کرد. پس از خاموش کردن این سرویس ها، بررسی کنید که آیا می توانید به ChatGPT وارد شوید یا خیر.

اتصال اینترنت را بررسی کنید

در صورت داشتن اتصال اینترنتی متغیر، ممکن است ورود به ChatGPT به درستی کار نکند. بهترین راه حل این است که در صورت وجود، به شبکه داده تلفن همراه یا شبکه Wi-Fi دیگری سوئیچ کنید. اگر می‌توانید از رایانه خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید، می‌توانید از Hotspot موبایل در آیفون یا تلفن اندرویدی خود نیز استفاده کنید.

کش مرورگر را پاک کنید

حافظه پنهان یا کوکی های خراب مرورگر می تواند منجر به مشکلاتی مانند کار نکردن یا از دست رفتن دکمه ورود به سیستم ChatGPT شود. با پاک کردن کش مرورگر به راحتی می توانید آن را برطرف کنید.

روش صحیح احراز هویت

PetGBT چندین راه برای ورود و دسترسی به سرویس ارائه می دهد. با این حال، اگر روش احراز هویتی را امتحان کنید که برای حساب خود استفاده نکرده‌اید، نمی‌توانید به ChatGPT وارد شوید. برای آسان‌تر کردن کارها، اگر قبلاً با Google وارد شده‌اید، برای دسترسی به حساب خود باید دوباره با Google وارد شوید. در غیر این صورت با پیغام خطای ورود مواجه خواهید شد.

از لینک زیر می توانید به صفحه ورود رسمی ChatGPT دسترسی پیدا کنید:

وارد ChatGPT شوید

افزونه های مرورگر را غیرفعال کنید

درست است که افزونه های مرورگر به شما کمک می کنند تا تجربه بهتری از اینترنت داشته باشید، نصب برخی از آنها می تواند باعث شود که چت GBT پس از ورود بارگیری نشود. بهترین راه حل حذف نصب و نصب مجدد افزونه های اخیراً نصب شده برای یافتن و حذف کامل مجرم است.

از مرورگر دیگری یا در حالت ناشناس وارد شوید

این روش اغلب جواب می دهد، بنابراین من معتقدم که برای شما نیز موثر خواهد بود. با مرورگری غیر از مرورگر پیش‌فرض خود از صفحه رسمی ChatGPT دیدن کنید و با روش احراز هویتی که قبلاً استفاده می‌کردید وارد شوید.

همچنین می توانید از حالت ناشناس برای دسترسی به این سرویس استفاده کنید. اگر هیچ کدام از اینها کار نکرد، می توانید با دستگاه دیگری وارد سیستم شوید و ببینید آیا می توانید به ChatGPT دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر از رایانه استفاده می کنید، به تلفن همراه یا بالعکس تغییر دهید.

مشکل را به CHATGPT گزارش دهید

اگر هیچ یک از راه حل های بالا به شما کمک نکرد، بهتر است مشکل را در ChatGPT گزارش دهید. تیم OpenAI به شما در یافتن راه حل کمک می کند. با این حال، شما به دکمه راهنما در صفحه چت دسترسی ندارید، زیرا فقط پس از ورود به سیستم در دسترس است. پس این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: به وب سایت رسمی پشتیبانی OpenAI بروید:

مرحله 2: روی نماد چت در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

مرحله 3: برای یافتن مشکلی که با آن روبرو هستید، سؤال را از صفحه اصلی انتخاب کنید یا از برگه پیام ها یادداشت کنید.

از این قسمت می توانید موضوع را ذکر کنید و پشتیبانی لازم را دریافت کنید.

یک شناسه کاربری جدید ایجاد کنید

جدا از مشکلات ذکر شده در بالا، می توانید یک حساب ChatGPT جدید ایجاد کنید. اینگونه است:

مرحله 1: از صفحه رسمی ChatGPT از مرورگر خود بازدید کنید.

مرحله 2: روی ثبت کلیک کنید.

مرحله 3: یک روش احراز هویت را انتخاب کنید و دستورالعمل های روی صفحه را برای احراز هویت حساب خود دنبال کنید.

(ما در اینجا از گوگل استفاده خواهیم کرد.)

مرحله 4: نام حساب کاربری، تاریخ تولد خود را وارد کنید و روی Continue کلیک کنید.

مرحله 5: شماره تلفن خود را تأیید کنید و روی ارسال کد کلیک کنید.

مرحله 6: کد را وارد کنید و به صفحه ChatGPT هدایت خواهید شد.

می توانید دستورالعمل ها را بیشتر بخوانید و بدون خطای ورود به سیستم شروع به استفاده از سرویس کنید. این بار اعتبار ورود خود را به خاطر بسپارید تا به راحتی از ChatGPT استفاده کنید.

نکته: حتما این ابزارهای رایگان هوش مصنوعی را به صورت آنلاین برای استفاده شخصی یا تجاری بررسی کنید.

دلایل دیگر برای اینکه ورود CHATGPT کار نمی کند

علاوه بر دلایل ذکر شده در بالا، دلایل دیگری نیز وجود دارد که چرا دکمه ورود به سیستم ChatGPT کار نمی کند یا ناپدید می شود. بیایید بررسی کنیم:

ترافیک زیاد

ChatGPT توسط میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان استفاده می‌شود و گاهی اوقات بیشتر از توان سرور است. برای حل این مشکل، مشترک GPT-4 شوید یا از جایگزین های رایگان ChatGPT مانند Bing Chat یا Google Bard استفاده کنید. تمامی این خدمات را می توانید از لینک های زیر بررسی کنید:

مشکل سرور ChatGPT

مشکلات سرور برای بسیاری از خدمات اینترنتی اجتناب ناپذیر است و ChatGPT نیز از این قاعده مستثنی نیست. گاهی اوقات، کاربران ممکن است به دلیل چالش‌های مربوط به سرور، با اختلالاتی مانند زمان پاسخ آهسته‌تر یا افزایش تاخیر مواجه شوند. منتظر بمانید تا OpenAI مشکل را شناسایی و برطرف کند.

ChatGPT در دست تعمیر است

همانطور که قبلا ذکر شد، ChatGPT به پشتیبانی عیب یابی سمت سرور نیاز دارد. در طول این دوره های تعمیر و نگهداری، کاربران ممکن است به طور موقت در دسترس نبودن، عملکرد محدود، یا حتی مشکلاتی در ورود به chatGPT کار نمی کند. منتظر بمانید تا OpenAI تعمیر و نگهداری کامل شود و سرویس را برای عموم باز کند.

سؤالات متداول در مورد عدم کارکرد ورود به سیستم CHATGPT

  1. چرا ChatGPT یک صفحه خالی را نشان می دهد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ChatGPT ممکن است یک صفحه خالی نمایش دهد. اینها شامل خطاهای شبکه، اضافه بار سرور، مشکلات موقت یا خاموش شدن سرورها توسط تیم پشتیبانی OpenAI است. برای حل این مشکل، راهنمای عیب یابی خطای شبکه ChatGPT ما را بررسی کنید و ببینید آیا این کمک می کند.

  1. آیا ChatGPT کاربران جدید را نمی پذیرد؟

ChatGPT به ثبت نام کاربر جدید محدود نمی شود. اگر سرورها حجم قابل توجهی از ترافیک را تجربه می کنند یا مشکلات سرور OpenAI را تجربه می کنند، ممکن است نتوانید یک حساب جدید ایجاد کنید. در اینجا نحوه رفع خطای «ChatGPT در حال حاضر در ظرفیت است» آورده شده است.

  1. چرا ایمیل من برای ChatGPT کار نمی کند؟

هنگامی که از یک آدرس ایمیل نامعتبر استفاده می کنید یا از شناسه کاربری قبلاً ثبت شده استفاده می کنید، این پیام خطا را مشاهده خواهید کرد.

بدون مشکل به CHATGPT دسترسی پیدا کنید

ChatGPT یک ابزار عالی است. با این حال، اگر نتوانید وارد شوید، نمی توانید از هیچ مزیتی بهره مند شوید. در صورتی که از تمامی راهکارهای ذکر شده برای رفع این مشکل استفاده می شود و باز هم مشکل برطرف نشده است، بهتر است با پشتیبانی وب سایت مربوطه تماس بگیرید. با این راهنما، امیدواریم که توانسته باشید مشکلات ورود به سیستم ChatGPT خود را بدون هیچ مشکلی حل کنید. مشکلی در استفاده از این سرویس وجود دارد. اگر سوالی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

به این پست امتیاز دهید