Adobe نسخه نهایی برنامه Adobe Express مبتنی بر هوش مصنوعی خود را برای آیفون و اندروید رسما منتشر کرد. Express که قبلاً در نسخه بتا موجود بود، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های ویرایش ویدیو و تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی را در اختیار کاربران تلفن همراه قرار می‌دهد.

با استفاده از Adobe Express، کاربران نه تنها می توانند تصاویر کاملا جدید ایجاد کنند، بلکه می توانند تصاویر موجود خود را با استفاده از ابزارهایی برای تولید پر و حذف اشیاء ناخواسته ویرایش کنند. این ویژگی ها بسیار شبیه به آنچه در گلکسی اس 24 و پیکسل 8 می بینیم است. اما ابزارهای Adobe جامع تر هستند و گردش کار راحت تری را برای سازندگان محتوا فراهم می کنند.

علاوه بر ویرایش عکس، برنامه Adobe Express برای اندروید گزینه های ویرایش ویدیو را نیز ارائه می دهد. کاربران می توانند محتوای اصلی را به چیزی کاملاً جدید تبدیل کنند و از کتابخانه گسترده دارایی ها و ابزارهای Adobe استفاده کنند. به عنوان مثال، فیلم ها را می توان به بیش از 100 زبان با استفاده از هوش مصنوعی زیرنویس کرد.

برای استفاده از Adobe Express، کاربران باید وارد حساب کاربری خود شوند. برخی از ویژگی ها به صورت رایگان در دسترس هستند، اما اکثر ویژگی های Adobe Express نیاز به اشتراک ماهانه 10 دلاری دارند.