اپل ماه گذشته Beats Studio Buds+ را با عمر باتری بهبود یافته، حذف نویز عمیق‌تر و مجموعه‌ای از پیشرفت‌های دیگر معرفی کرد. یک ماه پس از عرضه اولیه، جانشین Beats Studio Buds اکنون در چندین کشور اروپایی در دسترس است. این هدفون در حال حاضر در اکثر مناطق به جز برزیل، مکزیک و تایوان در دسترس است که در ماه آگوست AirPods را دریافت خواهند کرد.

Beats Studio Buds+ اپل اکنون در فروشگاه های آنلاین اپل در کشورهای اروپایی از بریتانیا گرفته تا فرانسه و آلمان برای خرید در دسترس است. این هدفون با قیمت 216 دلار در فرانسه و 227 دلار در بریتانیا به فروش می رسد. قیمت آنها در ایالات متحده 170 دلار است. Beats Studio Buds+ در رنگ مشکی و عاج موجود است. شما همچنین می توانید آن را با نسخه شفاف خریداری کنید.

اگر در مورد مشخصات آنها صحبت کنیم، Beats Studio Buds+ نسبت به مدل اصلی که در سال 2021 عرضه شد، ارتقاء قابل توجهی ارائه می دهد. این مدل نسبت به نسل قبلی ANC بهتری دارد و در حالی که حالت شفافیت 2 برابر واضح تر از مدل اصلی است.

هدفون Beats تا 36 ساعت عمر باتری را با ANC خاموش ارائه می دهد. این بدان معناست که می توانید با یک بار شارژ تا 9 ساعت به موسیقی یا پادکست گوش دهید و سپس 27 ساعت عمر باتری اضافی را از قاب شارژ دریافت کنید. این باتری نسبت به Studio Buds که تنها 24 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد، بیشتر است. این هدفون از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید تنها با 5 دقیقه شارژ، 1 ساعت عمر باتری داشته باشید. با این حال، شارژ بی سیم وجود ندارد.

علاوه بر این، این هدفون دارای میکروفون های جهت دهی صدا است که گفته می شود سه برابر بزرگتر از مدل های قبلی خود هستند. همچنین دارای استاندارد IPX4 بوده و در برابر تعریق و باران مقاوم هستند. در اخبار دیگر، تلاش مداوم اپل برای نوآوری و فراتر رفتن از مرزها در صنعت پوشیدنی عجیب نیست. آخرین افشاگری از غول فناوری به شکل یک حق ثبت اختراع تازه کشف شده است که اپل واچ را در صفحه نمایشی قرار می دهد که کاملاً دور مچ دست کاربر قرار می گیرد و اطلاعات را از همه زوایا نشان می دهد.

در انجام این کار، اپل قصد دارد هم صفحه ساعت و هم بند آن را متناسب با اندازه مچ دست کاربر بهینه کند. از طریق این ویژگی، اپل می خواهد یک تناسب شخصی برای هر کاربر ارائه دهد. علاوه بر مزایای ارگونومیکی، فناوری نمایشگر منعطف می تواند در را به روی مجموعه جدیدی از برنامه ها و ویژگی های فراتر از ساعت اپل باز کند.

منبع

به این پست امتیاز دهید