پس انداز برای آرامش مالی و برنامه ریزی برای آینده ضروری است. با این حال، شیوه های قدیمی، مانند ایجاد یک حساب بانکی جداگانه، برنامه ریزی و مدیریت دقیق را دشوار و اغلب گیج کننده می کرد. با استفاده از Bluebox که یکی از ویژگی های اپلیکیشن Bluebank است، می توانید هوشمندانه پس انداز کنید و درآمد و سرمایه خود را به روشی ساده تر مدیریت کنید.

با Bluebox می توانید برای هر هدف و برنامه ای که دارید یک صندوق پس انداز جداگانه ایجاد کنید و به راحتی در آن پس انداز کنید. برای داشتن آن نیازی به فضا یا حساب جداگانه و مجزا ندارید. Bluebank این فضا را به صورت هوشمند و رایگان در اپلیکیشن خود با سرویس Bluebox فراهم کرده است. شما به راحتی می توانید برای مقاصد و اهداف خود جعبه یا جعبه هایی ایجاد کنید و هر مقدار پول را از حساب اصلی در عرض چند ثانیه به آن انتقال دهید و مطمئن باشید که این پول در صندوق پس انداز شما نگهداری می شود. معاملات بین صندوق و حساب اصلی بدون کارمزد انجام می شود و مبالغ ذخیره شده در صندوق ها مانند حساب اصلی شامل سود سپرده می شود.

مبالغی که در جعبه های خود ذخیره کرده اید تنها در صورت مراجعه به صندوق قابل انتقال است و با کشیدن کارت در حین پرداخت ها و خریدها قابل برداشت یا جابجایی نیست. با کمک Bluebox فرآیند پس انداز و برنامه ریزی به صورت جدید و هوشمندانه تجربه می شود و باعث آرامش خاطر در مورد مسائل مالی و برنامه ریزی برای آینده می شود.

با سرویس Bluebox صرفه جویی و برنامه ریزی برای آینده به صورت هوشمند و کارآمد امکان پذیر است. این سرویس دارای دو ویژگی جدید به نام های Rand و Target است که به شما کمک می کند تا برنامه ریزی دقیق و هدفمندتری داشته باشید.

تابع رند به شما این امکان را می دهد که در هنگام خرید مبلغ نهایی را به صورت رند از حساب خود کسر کنید و تفاوت را با مبلغ دقیق خرید در قسمت تعریف شده ذخیره کنید. این قابلیت دارای ضریب های 5 و 10 است و می توانید آن را برای یکی از باکس های خود فعال کنید.

ویژگی دیگر هدف نام دارد و به شما این امکان را می دهد که یک عدد مشخص را به عنوان هدف برای جعبه خود تعیین کنید تا بتوانید به راحتی متوجه شوید که چقدر به هدف خود نزدیک هستید. این ویژگی درصد نزدیکی شما به هدف را با یک نمودار دایره ای نشان می دهد. هر بار که مجموع جعبه به عدد تعیین شده برسد و تنظیم هدف شما کامل شود، یک پیامک یا اعلان برنامه برای شما ارسال می شود.

با Bluebox، صرفه جویی و برنامه ریزی به روشی هوشمندانه تر و آسان تر از قبل امکان پذیر است. این خدمات بهره وری و موفقیت شخصی شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند به سمت آینده مالی بهتر حرکت کنید.

به این پست امتیاز دهید