موموندو؛ یک موتور جستجوی سریع بلیط هواپیما

اگر تمایلی به پیمایش در سایت های مختلف ندارید، موموندو انتخاب خوبی برای شماست. موموندو بیشتر یک موتور جستجو است تا یک سایت خرید بلیط.

فقط گزینه رفت و برگشت به نیویورک را فعال کنید. این سایت خطوط هوایی مختلف را ترکیب کرده و بهترین مسیر را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد. اگر ایرلاین خاصی در ذهن ندارید، موموندو می تواند برنامه سفر خوبی برای شما ایجاد کند.

همچنین طبق تقویم قیمت موموندو می توانید ارزان ترین قیمت پرواز خارجی را در بازه زمانی مورد نظر خود بیابید و اگر کمی انعطاف دارید با تغییر زمان سفر مقداری در هزینه خود صرفه جویی کنید.

موموندو یک ویژگی جالب دیگر نیز دارد. این سایت بین المللی خرید بلیط هواپیما به شما این امکان را می دهد که قیمت بلیط مورد نظر خود را در معروف ترین سایت های خرید بلیط هواپیما مشاهده و مقایسه کنید. حتی اگر قیمت سایت های دیگر از موموندو ارزان تر باشد!

یکی دیگر از ویژگی های خوب سایت موموندو فیلترهای ساده و متنوع است. شما می توانید خطوط هوایی، مدت زمان پرواز و حتی مدت اقامت را انتخاب کنید.

موموندو نه تنها یکی از معروف ترین سایت های خرید بلیط هواپیما است، بلکه می توانید در موموندو هتل، تور و اجاره خودرو نیز رزرو کنید. درست مثل رفتن به یک مرکز خرید!

Expedia; قدیمی و با تجربه در زمینه سفر

Expedia یکی از قدیمی ترین سایت های خرید بلیط هواپیما در جهان است. این سایت به دلیل سابقه طولانی در این صنعت دارای پایگاه داده دقیقی است.

بسیاری از گردشگران و مسافران بین المللی Expedia را بهترین وب سایت برای خرید تور می دانند. Expedia طراحی بسیار ساده ای دارد و می توانید با چند کلیک هتل، بلیط هواپیما و ماشین کرایه خود را در چند دقیقه رزرو کنید.

علاوه بر این، اگر از کاربران همیشگی این سایت هستید، می توانید از تخفیف های Expedia استفاده کنید. با این حال، تخفیف‌های بین‌المللی بلیط هواپیما معمولا کمتر از تخفیف‌های کرایه هتل یا ماشین است.

اربیتز; خاستگاه عاشقان سفر

اگر به جمع آوری امتیاز یا قرعه کشی علاقه دارید و زیاد سفر می کنید حتما به سایت آربیتز سر بزنید. با هر بار رزرو هتل، پرواز یا تور گشت و گذار در وب سایت اربیتز، امتیاز کسب می کنید. به عنوان مثال هر بار که بلیط پرواز خارجی را خریداری می کنید، 1% از هزینه پرواز به عنوان امتیاز در این سایت ثبت می شود. اگر از اپلیکیشن رزرو بلیط خارجی استفاده می کنید، این مبلغ معمولا بیشتر است.

به یاد داشته باشید که فقط برای رزرو هتل می توانید از امتیازات خود استفاده کنید. با توجه به اینکه اربیتز مانند بسیاری از معروف ترین سایت های خرید بلیط هواپیما هزینه رزرو را دریافت می کند، بهتر است قبل از خرید نهایی مطمئن شوید که آیا این خرید برای شما مفید است یا خیر.

Orbitz ویژگی دیگری دارد که خیال شما را در این مورد راحت می کند. Erbitz یک سیاست لغو 24 ساعته برای بلیط هواپیما دارد. یعنی اگر 24 ساعت پس از خرید بلیط خارجی در وب سایت دیگری قیمت کمتری برای پرواز خود پیدا کنید، اربیتز مابه التفاوت را به شما پرداخت خواهد کرد.

سیم داغ؛ برای خرید بلیط هواپیما

اگر اهل ریسک هستید، Hotwire سایت اصلی شما با بیست سال تجربه در فروش بلیط هواپیما در سراسر جهان است. این سایت دارای گزینه های جذاب لحظه آخری است که به شما امکان می دهد ارزان ترین بلیط هواپیما خارجی را خریداری کنید. اما این یک شرط عجیب دارد.

پروازهای لحظه آخری یا اصطلاحاً هات وایر به پروازهایی گفته می شود که زمان دقیق، تعداد فرود و خطوط هوایی آنها تا زمانی که خرید را تکمیل نکنید، از شما پنهان است. اگر این جزئیات برای شما مهم نیست، سایت Hotwire می تواند گزینه ای عالی برای صرفه جویی در هزینه های سفر باشد. شما همچنین حق دارید تا 24 ساعت پس از خرید بلیط خود را کنسل کنید.

به طور کلی، Hotwire هنوز هم ارزان ترین سایت برای خرید بلیط هواپیما در جهان نیست. زیرا این سایت مانند بسیاری از رقبای خود هزینه رزرو را دریافت می کند.

TripAdvisor; اجرای دقیق و کارآمد

اگر به کوچکترین جزئیات اهمیت می دهید، TripAdvisor برای شما مناسب است. این سایت پر از فیلترهای رنگی است. فیلترهایی مانند کیفیت هواپیما، امکانات رفاهی، مدت زمان پرواز، قیمت و از همه مهمتر نظرات کاربران، تریپ ادوایزر را به یکی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در جهان تبدیل کرده است.

کافی است روی یک شرکت هواپیمایی کلیک کنید تا فهرستی طولانی و مفصل از نظرات کاربران درباره فضای پا، راحتی صندلی، خدمات مشتری، تمیزی و تجربه داخل هواپیما را ببینید. این فقط مربوط به خرید بلیط هواپیما خارجی نیست. مانند بسیاری از معروف ترین سایت های خرید بلیط هواپیما، تریپ ادوایزر یک فروشگاه خرید مسافرتی است. در تریپ ادوایزر، بلیط های پرواز، رزرو هتل های بین المللی و هر چیزی که برای سفر با بودجه لازم نیاز دارید را خواهید یافت.