علاوه بر این، اگر از کاربران همیشگی این سایت هستید، می توانید از تخفیف های Expedia استفاده کنید. با این حال، تخفیف‌های بین‌المللی بلیط هواپیما معمولا کمتر از تخفیف‌های کرایه هتل یا ماشین است.

اربیتز; خاستگاه عاشقان سفر

اگر به جمع آوری امتیاز یا قرعه کشی علاقه دارید و اگر زیاد سفر می کنید، حتما Orbitz را بررسی کنید. با هر بار رزرو هتل، پرواز یا تور گشت و گذار در وب سایت اربیتز، امتیاز کسب می کنید. به عنوان مثال هر بار که بلیط پرواز خارجی را خریداری می کنید، 1% از هزینه پرواز به عنوان امتیاز در این سایت ثبت می شود. اگر از اپلیکیشن رزرو بلیط خارجی استفاده می کنید، این مبلغ معمولا بیشتر است.

به یاد داشته باشید که فقط برای رزرو هتل می توانید از امتیازات خود استفاده کنید. همچنین، با توجه به اینکه اربیتز مانند بسیاری از سایت های معروف خرید بلیط هواپیما، هزینه رزرو را دریافت می کند، بهتر است قبل از نهایی کردن، مطمئن شوید که این خرید برای شما مفید است.

Orbitz ویژگی دیگری دارد که این کار را برای شما آسان می کند. Erbitz یک سیاست لغو 24 ساعته برای بلیط هواپیما دارد. یعنی اگر 24 ساعت پس از خرید بلیط خارجی در وب سایت دیگری قیمت ارزان تری برای پرواز خود پیدا کردید، اربیتز مابه التفاوت را به شما پرداخت خواهد کرد.

سیم داغ؛ برای خرید بلیط هواپیما

اگر اهل ریسک هستید، Hotwire سایت اصلی شما با بیست سال تجربه در فروش بلیط هواپیما در سراسر جهان است. این سایت دارای گزینه های جذاب لحظه آخری است که به شما امکان می دهد ارزان ترین بلیط هواپیما خارجی را تهیه کنید. اما این یک شرط عجیب دارد.

پروازهای لحظه آخری یا به اصطلاح هات وایر به پروازهایی گفته می شود که زمان دقیق و تعداد فرود و تعداد خطوط هوایی آن تا زمانی که خرید را تکمیل نکرده اید از شما پنهان است. اگر این جزئیات برای شما مهم نیست، سایت Hotwire می تواند گزینه ای عالی برای صرفه جویی در هزینه های سفر باشد. شما همچنین حق دارید تا 24 ساعت پس از خرید بلیط خود را کنسل کنید.

با این حال، باید بگوییم که هات وایر هنوز ارزان ترین سایت برای خرید بلیط هواپیما در جهان نیست. زیرا این سایت مانند بسیاری از رقبای خود هزینه رزرو را دریافت می کند.

TripAdvisor; اجرای دقیق و کارآمد

اگر به کوچکترین جزئیات اهمیت می دهید، TripAdvisor برای شما مناسب است. این سایت پر از فیلترهای رنگی است. فیلترهایی مانند کیفیت هواپیما، امکانات رفاهی، مدت زمان پرواز، قیمت و از همه مهمتر نظرات کاربران، تریپ ادوایزر را به یکی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در جهان تبدیل کرده است.

فقط روی یک شرکت هواپیمایی کلیک کنید تا لیست مفصل و طولانی نظرات کاربران در مورد فضای پا، راحتی صندلی، خدمات مشتری، تمیزی و تجربه داخل هواپیما را ببینید. البته این موضوع فقط مربوط به خرید بلیط هواپیماهای خارجی نیست.

تریپ ادوایزر مانند بسیاری از سایت های معروف خرید بلیط هواپیما، یک فروشگاه خرید مسافرتی است. بلیط های پرواز و رزرو هتل های بین المللی و هر آنچه را که برای سفرهای مقرون به صرفه نیاز دارید در تریپ ادوایزر پیدا خواهید کرد.

امروز پرواز کنید؛ مرجع خرید بلیط هواپیما

اگر همیشه نگران این هستید که بلیطی گرانتر از قیمت واقعی آن بخرید و حوصله سر زدن به سایت های مختلف را ندارید، این سایت گزینه جالبی را به شما پیشنهاد می کند. کافی است وارد سایت Fly Today شده و بر روی گزینه کلیک کنید تا از آخرین تغییرات قیمت مطلع شوید.

ممکن است فکر کنید که واقعا نمی دانید با پس انداز یا حقوق خود به کجا سفر کنید. باور کردنی نیست؛ اما Fly Today نیز در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. فقط از گزینه “when, where” استفاده کنید.

این ابزار به شما می گوید که با این مبلغ به کجا می توانید سفر کنید، چه بازه زمانی را برای سفر خود انتخاب کنید و چه زمانی بلیط خود را با کمترین قیمت خریداری کنید. درست مثل اگر به آژانس مسافرتی بروید؛ البته بدون پرداخت هزینه!