اگرچه زمان زیادی تا معرفی گلکسی Zfold 5 سامسونگ باقی نمانده است، اما گمانه زنی هایی در مورد نسل بعدی این محصول یعنی Galaxy Zfold 6 وجود دارد. افشاگری به نام Tech_Reve می گوید که گوشی تاشو Zfold 6 احتمالاً تفاوت های زیادی دارد. از نظر طراحی نسبت به مدل های قبلی این محصول و یکی از مهم ترین تغییرات آن استفاده از نسبت تصویر متفاوت است.

به گفته GizmoChina، این امکان وجود دارد که گلکسی Zfold 6 همچنان دارای دوربین 50 مگاپیکسلی مجهز به سنسور ISOCELL GN3 باشد که در گلکسی Zfold 4 دیده‌ایم و این ممکن است برای طرفداران گوشی‌های تاشو پرچمدار سامسونگ ناامید کننده باشد.

Galaxy Zfold 4 از نسبت تصویر 23.1:9 استفاده می کند و ظاهراً سامسونگ قصد دارد این ویژگی را در Galaxy Zfold 6 تغییر دهد و از همان نسبت تصویر پیکسل Fold استفاده کند.

با این حال، لازم به ذکر است که هنوز برای حدس و گمان در مورد Galaxy Zfold 6 زود است و نمی توانیم به طور قطعی در مورد این محصول اظهار نظر کنیم. از سوی دیگر، این احتمال وجود دارد که استراتژی سامسونگ برای ایجاد تغییرات طراحی در این گوشی تاشو پس از دریافت بازخورد از کاربران گلکسی Zfold 5، به طور کامل تغییر کند.