امروزه ایمیل نقش مهمی در زندگی بیشتر افراد دارد. اگرچه ارائه دهندگان خدمات ایمیل رایگان زیادی وجود دارد، جیمیل بیشترین سهم بازار را دارد. این سرویس به عنوان یک سرویس ایمیل رایگان که در هر حساب Google تعبیه شده است ارائه می شود و فیلترهای جستجوی پیشرفته و تعدادی از ویژگی های نوآورانه دیگر را ارائه می دهد که مردم دوست دارند.

می‌توانید پیام‌های Gmail را در لپ‌تاپ، تلفن هوشمند و تبلت خود بررسی کنید و همیشه به‌روز باشید. اگر قبلاً یک حساب جیمیل ندارید، راه اندازی یک حساب Google یک فرآیند بسیار آسان است. در این مقاله قدم به قدم نحوه راه اندازی اکانت گوگل را توضیح می دهیم.

Gmail را بدون شماره تلفن ایجاد کنید

ایجاد یک حساب ایمیل جدید از طریق وب سایت جیمیل بسیار آسان است. هنگام ایجاد این حساب، یک شماره تلفن با قابلیت دریافت پیامک نیز از شما خواسته می شود. اما می توانید بدون وارد کردن شماره موبایل یک حساب جیمیل ایجاد کنید.

اگر می خواهید یک اکانت جیمیل در گوشی خود بسازید، به مقاله نحوه ساخت اکانت گوگل در گوشی های اندرویدی مراجعه کنید. علاوه بر این مقاله چگونه ایمیل بسازیم؟ این گام به گام به شما یاد می دهد که چگونه حساب ایمیل خود را بسازید.

  • ابتدا مرورگر اینترنت خود را باز کنید و به وب سایت www.gmail.com بروید. در گوشه سمت راست بالای سایت بر روی Create an account کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه About yourself را انتخاب کنید.
  • اکنون باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.