ما قبلاً می دانیم که Google با iFixit برای ارائه خدمات تعمیر برای خط فعلی تلفن های هوشمند Pixel شریک شده است. اکنون به نظر می‌رسد که این همکاری با مدل جدید Pixel Fold نیز گسترش خواهد یافت.

طبق گزارش 9To5Google، سخنگوی گوگل تایید کرد که Pixel Fold بخشی از برنامه تعمیر خواهد بود. به عبارت دیگر، دارندگان Pixel Fold غول موتور جستجو اکنون می‌توانند ابزارهای تعمیر OEM، قطعات، کتابچه‌های راهنما و راهنمای تعمیرات DIY را برای گوشی هوشمند تاشو دریافت کنند. برنامه خود ریکاوری همچنین قطعاتی را برای مونتاژ صفحه نمایش، تعویض باتری و جایگزینی درگاه شارژ فراهم می کند.

جالب اینجاست که Pixel Fold را به اولین گوشی هوشمند تاشو تبدیل می کند که از یک برنامه خود درمانی پشتیبانی می کند. در حال حاضر، تمام برندهای دیگر فقط تعمیرات داخلی رسمی گوشی های انعطاف پذیر خود را ارائه می دهند. اما به غیر از گزینه های تعمیر iFixit، کاربران همچنین می توانند تعمیر Pixel Fold را از تعمیرگاه رسمی خود و گزینه های تعمیر پستی خود انتخاب کنند. علاوه بر این، این شرکت همچنین گارانتی تمدید شده ای را برای آنچه که گزینه مراقبت ترجیحی می نامد ارائه می دهد.

این سرویس عمدتاً خرابی و تعمیرات پس از هر گونه آسیب تصادفی به دستگاه را پس از اتمام گارانتی آن پوشش می دهد. این گزینه جدید گارانتی تمدید شده به عنوان گزینه پرداخت ماهانه یا یک بار در دسترس است. با این کار، کاربران می توانند بسته به موقعیت، انتظار خدمات کامل تعمیر یا تعویض را داشته باشند. در اخبار مرتبط، بر اساس مدل تاریخی گوشی های هوشمند پیکسل گوگل، به نظر می رسد پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو در اکتبر امسال رونمایی شوند. اوایل این ماه، Android Authority گزارشی را منتشر کرد که مشخصات دوربین پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو را فاش کرد. در گزارشی جدید، همین سایت مشخصات صفحه نمایش پیکسل 8 را فاش کرده است.

درز جدید نشان می دهد که پیکسل 8 کوچکتر دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی خواهد بود. از سوی دیگر، پیکسل 8 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی مانند پیکسل 7 پرو است. با این حال، نسل قبلی پیکسل 7 پرو با صفحه نمایشی با لبه های خمیده عرضه شد که جانشین آن صفحه نمایش تخت خواهد داشت. در این گزارش همچنین آمده است که طراحی نمایشگر سری پیکسل 8 نسبت به مدل های قبلی خود مربع کمتری دارد و گوشه های آن کمی گردتر است.

برای یادآوری، پنل OLED تخت 6.3 اینچی پیکسل 7 دارای وضوح Full HD + 1080 در 2400 پیکسل، نرخ تجدید 90 هرتز و تراکم پیکسل 417ppi است. پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش 6.71 اینچی OLED با لبه های منحنی است که وضوح Quad HD+، نرخ تجدید 120 هرتز و تراکم پیکسلی 512ppi را ارائه می دهد. هر دو نمایشگر تا 1000 نیت روشنایی را پشتیبانی می کنند.

منبع

به این پست امتیاز دهید