کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ مشتاقانه منتظر تجربه اندروید 14 هستند. از آنجایی که گوگل بتای توسعه دهندگان اندروید 14 را امسال زودتر از سال گذشته منتشر کرد، انتظار می‌رود سامسونگ به‌روزرسانی One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 را برای پرچمداران سری گلکسی S23 در اوایل آگوست (هفته سوم جولای) منتشر کند.

گزارش های منتشر شده حاکی از سطح قابل قبولی از ثبات در نسخه بتا 3 سیستم عامل اندروید 14 است. بنابراین سامسونگ می تواند از این نسخه برای پوسته One UI 6 استفاده کند. کره ای ها چند روز پیش شروع به به روز رسانی برنامه های خود برای پشتیبانی از One UI 6 کردند.

طبق شایعات، سامسونگ آپدیت بتای One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 را برای گوشی های خانواده گلکسی اس 23 در هفته سوم تیرماه منتشر خواهد کرد و سایر گوشی ها نیز به تدریج این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

آگوست ماه شلوغی برای سامسونگ خواهد بود. چرا که گوشی های تاشو جدید این غول کره ای در تاریخ 5 آگوست (27 تیر) معرفی می شوند.

انتشار نسخه بتای One UI 6 زودتر از زمان وعده داده شده، نوید انتشار عمومی و اصلی اندروید 14 را قبل از پایان سال 2023 برای سایر گوشی های سامسونگ می دهد.