در حالی که برخی از شرکت ها شروع به عرضه نسخه بتا اندروید 14 برای محصولات خود کرده اند، سامسونگ هنوز این کار را انجام نداده است. با این حال، طبق گزارش جدید، نسخه بتای One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 در هفته سوم جولای (اوایل مرداد) برای سری گلکسی اس 23 منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، سامسونگ ابتدا این نرم افزار را برای آخرین پرچمداران خود عرضه خواهد کرد و سپس سایر دستگاه های سازگار آن را دریافت خواهند کرد.

Android 14 و One UI 6.0 برای سری Galaxy S23

طبق گزارش های قبلی، سامسونگ تا زمانی که اندروید 14 به ثبات نسبی نرسد، برنامه ای برای عرضه آن ندارد. اما اکنون اندروید 14 بتا 3 از ثبات خوبی برخوردار است و سطح پایداری آن به جایی رسیده است که کره ای ها می خواهند آن را در اختیار کاربران قرار دهند.

سامسونگ مدت هاست که خود را برای عرضه رابط کاربری جدید خود آماده می کند. به عنوان مثال، چند هفته پیش برنامه های این شرکت برای پشتیبانی از One UI 6.0 به روز شد. انتظار می رود این رابط کاربری برای محصولات بیشتری عرضه شود، اگرچه برخی از دستگاه های سامسونگ آن را دریافت نخواهند کرد.

همانطور که گفتیم، گزارش جدید می گوید که سامسونگ رابط کاربری جدید سری گلکسی اس 23 را در هفته سوم جولای منتشر خواهد کرد، البته کاربران سایر دستگاه ها نیز بعداً به One UI 6.0 دسترسی خواهند داشت.

طبق آخرین اخبار، جولای ماه شلوغی برای سامسونگ خواهد بود; زیرا کره ای ها گوشی های تاشو جدید خود را در پایان این ماه معرفی خواهند کرد. البته علاوه بر گوشی های تاشو، باید منتظر معرفی ساعت های هوشمند سری گلکسی واچ 6 و تبلت های سری گلکسی تب اس 9 نیز باشیم. سامسونگ حتی ممکن است ایرپادهای جدید را معرفی کند.

در نهایت، ما انتظار داریم که سامسونگ در ماه های پایانی سال 2023 نسخه پایدار One UI 6.0 و Android 14 را برای پرچمداران خود از جمله سری گلکسی S23 و S22 عرضه کند.