شایعات تایید نشده می گویند که اولین گوشی های مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 3 در نوامبر امسال وارد بازار خواهند شد. احتمالا یک ماه مانده به عرضه گوشی ها، شاهد معرفی این پردازنده رده بالا برای پرچمداران اندرویدی باشیم.

احتمالا شیائومی یکی از اولین برندهایی در جهان است که گوشی های سری 14 را به پردازنده جدید کوالکام مجهز کرده است. یک منبع چینی می گوید که Redmi (یکی از زیرمجموعه های شیائومی) نیز به دنبال عرضه یک گوشی با پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 3 است.

طبق آنچه Gizmochina می نویسد، مدل پرو گوشی های سری Redmi K70 همان دستگاهی است که با پردازنده پرچمدار کوالکام معرفی می شود. ردمی در اواخر سال 2022 گوشی های سری K60 را معرفی کرد و مدل پرو از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده می کند.

به احتمال زیاد ردمی گوشی های سری K70 را در مدل های استاندارد K70e و K70 Pro معرفی خواهد کرد. بعید است که دو گوشی اول به پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز شوند.

گوشی های سری ردمی K60 به صورت انحصاری در بازار چین عرضه شدند و به احتمال زیاد K70 با نام دیگری در بازارهای بین المللی عرضه خواهد شد.

به گفته مطلعین، پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 به یک هسته قدرتمند Cortex-X4، پنج هسته متوسط ​​Cortex-A720 و چهار هسته کم مصرف Cortex-A520 مجهز خواهد شد. از اسنپدراگون 8 نسل 3 به عنوان رقیب اصلی پردازنده 3 نانومتری A17 اپل یاد می شود.

By ادمین سایت

عاشق دنیای تکنولوژی و ای تی هستم. و اینجا می تونید جدیدترین مطالب را هر روز قبل از همه مشاهده کنید و مطلع بشید.