پس از اینکه در ابتدا به عنوان Redmi Watch 3 Youth Edition معرفی شد، ساعت جدید Redmi در چین با نام Redmi Watch 3 Lite معرفی شد، اکنون این برند همان ساعت هوشمند Redmi Watch 3 Active را برای بازارهای بین المللی معرفی می کند.

این ساعت هوشمند در وب سایت جهانی شیائومی قرار گرفته و طراحی و مشخصات آن نیز درج شده است. قیمت این ساعت در حال حاضر به طور رسمی مشخص نیست، اما لیست AliExpress از ساعت هوشمند نشان می دهد که قیمت آن می تواند 39.99 دلار باشد. این ساعت دارای صفحه نمایش 1.83 اینچی AMOLED است که در مقایسه با Redmi Watch 3 جهانی کمی بزرگتر است.

Watch 3 Active ویژگی‌های مختلفی از جمله تماس‌های بلوتوث، نظارت مداوم بر اکسیژن خون، پایش ضربان قلب، نظارت بر خواب و بیش از 100 حالت ورزشی را ارائه می‌دهد. همچنین شامل ویژگی هایی است که برای سلامت زنان طراحی شده است. از نظر نرم افزاری، Watch 3 Active از بیش از 200 واچ فیس سفارشی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، این ساعت هوشمند به مقاومت آب 5ATM مجهز شده است که به کاربران اجازه می دهد از آن در زیر آب استفاده کنند. با استفاده معمولی، عمر باتری می تواند تا 12 روز دوام بیاورد، اما با استفاده زیاد، با یک بار شارژ کامل تا 8 روز دوام می آورد. خبر دیگر، شیائومی قبلاً Redmi Watch 3 Lite را در بازار چین عرضه کرده است. با این حال، عرضه این ساعت هوشمند به طور رسمی برای هیچ منطقه دیگری اعلام نشده است. اما اکنون اطلاعات جدید حاکی از آن است که این پوشیدنی احتمالا به زودی وارد بازار هند خواهد شد.

این خبر از یک منبع اطلاعاتی معروف به نام Mukul Sharma منتشر شده است که این اطلاعات را در توییتر به اشتراک گذاشته است. متأسفانه او تنها به عرضه احتمالی Redmi Watch 3 Lite در هند اشاره کرد و جزئیات دیگری را فاش نکرد. به عبارت دیگر، جزئیات کلیدی مانند قیمت، تاریخ عرضه و سایر اطلاعات مهم در حال حاضر ناشناخته هستند. اما اگر شایعات صحت داشته باشند، حداقل می دانیم که انتظار چه چیزی را داشته باشیم زیرا این ساعت هوشمند قبلاً در چین عرضه شده است.

Redmi Watch 3 Lite دارای صفحه نمایش 1.83 اینچی IPS است که شامل 200 صفحه ساعت است. این دستگاه حتی با انواع سنسورهای مرتبط با سلامتی مانند نمایشگر ضربان قلب، نقشه برداری اکسیژن خون SpO2، ردیابی خواب و ردیابی چرخه قاعدگی همراه است. بدنه با درجه مقاومت در برابر آب 5ATM ساخته شده است و دستگاه از بلوتوث 5.3 و همچنین تماس بلوتوث پشتیبانی می کند.

منبع

به این پست امتیاز دهید