تترلند در روند به روز رسانی خدمات و امکانات خود از ویژگی جدیدی به نام Tetherland Classic رونمایی کرده است. یک نسخه ساده که پیچیدگی های نسخه های قبلی را ندارد.

Tetherland Classic برای بهینه سازی تجربه کاربری معرفی شده است. این نسخه جدید خدمات اساسی و ضروری تترلند از جمله خرید و فروش تتر و واریز و برداشت این ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد. واریز و برداشت تومان نیز یکی از امکاناتی است که به نسخه جدید اضافه شده است.

در تترلند کلاسیک کاربران دیگر امکانات تترلند را نخواهند دید و در فضایی بسیار ساده تنها به امکانات مهم و ضروری تترلند دسترسی خواهند داشت. تترلند این گزینه را برای کاربرانی طراحی کرده است که فقط نیاز به خرید و فروش تتر دارند.

Tetherland Classic برای کاربران جدید نیز بسیار مفید خواهد بود. از آنجایی که سایر پلتفرم‌ها پیچیدگی تبادل ارزهای دیجیتال را ندارند و کاربران می‌توانند خرید و فروش یکی از معتبرترین ارزهای رمزپایه جهان را تجربه کنند. تتر، در یک محیط ساده. در آینده، آنها می توانند حالت توسعه یافته Tetherland را برای سایر تراکنش ها در صورت نیاز فعال کنند.

لازم به ذکر است که تترلند قبلا نسخه 7.0 وب سایت و اپلیکیشن خود را معرفی کرده و ویژگی های جدیدی را برای کاربران خود معرفی کرده است.

Tetherland Classic هم اکنون در اپلیکیشن تترلند موجود است و تمامی کاربران محترم می توانند با فعال کردن این نسخه از قسمت تنظیمات از آن استفاده کنند.