دوربین ها هم عوض شده ایسوس می گوید Zenfone 10 دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با سنسور 1.56 اینچی و لنز 24 میلی متری f/1.9 است که از نسل دوم سیستم تثبیت هیبریدی 6 محوره با عملکردی شبیه به گیمبال پشتیبانی می کند.

Zenfone 10 همچنین به یک دوربین ثانویه 12 مگاپیکسلی با لنز فوق عریض مجهز شده و یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی در بالای نمایشگر دارد. دو دوربین عقب فاقد فوکوس خودکار هستند، اما ایسوس می گوید عملکرد دوربین اصلی در محیط های کم نور به میزان زیادی بهبود یافته است.

عملکرد سیستم ضد لرزش در Zenfone 9 بسیار چشمگیر بود و ما انتظار داریم Zenfone 10 در این زمینه نیز درخشان به نظر برسد.

در سیستم هیبریدی ایسوس، پس از تشخیص لرزش دوربین توسط ژیروسکوپ، سیستم لرزشگیر الکترونیکی تصویر به طور همزمان با سیستم لرزشگیر اپتیکال فعال می شود. سیستم تثبیت کننده الکترونیکی تطبیقی ​​(Adaptive EIS) بهترین میدان دید را بر اساس کادر انتخاب می کند و در صورت نیاز به بهترین حالت تثبیت، تصویر را بیشتر برش می دهد.

Zenfone 10 از تثبیت کننده گیمبال مانند خود برای حالت Light Trail استفاده می کند. این حالت هیجان‌انگیز به کاربران امکان ثبت توالی‌های نور در ترافیک و عکاسی از آبشار با نوردهی طولانی را می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد از افراد در حال حرکت عکس بگیرند.